teade

Ahenda
Teadet ei ole.

Kuiv vanuses veiseliha

Ahenda
X
Ahenda
 
reklaam
 
  • filtrid
  • aeg
  • anzeigen
kustutada kõik
uusi postitusi

    Kuiv vanuses veiseliha

    Uus Keemiline vanuses veiseliha loendur koos meiega on saanud bisschl väike, kuid muidu on väga tüüpiline kas sa ei arva?

    #2
    Igaüks räägib äkitselt, trend on toimunud alates 2-3 aastat, Dryaged ja Wetaged Beef, kuid see oli juba aastakümneid tagasi. See on uus suurepärane turunduskontseptsioon, mitte enam, vana müts. Võib-olla peame mõtlema, kas saame müüa teatavaid sealiha sorte või isegi vorsti muul viisil. See on lihtsalt aja küsimus.
    Viimati muutis Fleischbranche.de; 04.08.2017, 15: 05.

    kommentaar


      #3
      Sa oled päris kujundaja. Kõik vana Huete. Ma isegi ütlen, et rasvane, üle näljane röstitud veiseliha oli palju parem, kenam kui kuiva vanusega. Kus me juba oleme sellel teemal. Sakslased ja ma arvan ennast, pigem rohkem kui teiste rahvaste tavade Gebraeuche rahvas ja eelkõige nende keelt. Täiesti vabatahtlikult. See on tõesti nähtus, mida saab leida ainult Saksamaal. Pange Saksa Aafrika küla sisse. Ühelgi ajahetkel suahiili ei saa rannas tantsida ja tantsida ringi. Sel põhjusel on see ka Anglifizierungile üsna tugev. Selle devalvatsiooni nimetatakse ka uue saksa või denglischiks. See, kuidas kuiv vanad muutuvad kuivaks vananedes. Lihtne köögiviljade segu muudab sujuvaks ja kõik on nii ekstaatilised nagu Kojak.

      Wikipedia teab teatada küljel Anglitsism Tsitaat: Detsembris 2014 MEP Alexander Graf Lambsdorff nimetatakse (Märkus.: FDP), et võimaldada lisaks saksa, inglise keele haldus- ja hiljem ametliku keele Saksamaa tingimused kvalifitseeritud sisserändajate parandada, et hoida ära Fachkraeftemangel ning hõlbustavad investeeringute [18]. [19] üks esindaja, vastavalt YouGov uuringu sooviks 59 protsenti sakslastest kui inglise keeles kogu Euroopa Liidus oleks omandada staatuse ametlik keel. [20] quote lõpus. Ma ei olnud seal intervjueerides. Nende õnn.
      Kõige tugevam majanduskasv ja see on näha reklaamide lugemisel reklaami ingliskeelsusena. Oleme tagasi kuivatatud veiseliha. Saksamaa seiskub ennast ära, ütles kord, kui üks medalitest lihavürst oli pööratud. Kuid ma arvan, et tal on õigus.

      Wikipedia edastab sama märksõna näiteid.
      Kui lugesin võtmekontori haldajat eksklusiivse klienditoe kirjelduse järgi, paneb tenegel mind üles. Nad jälle jälle asuvad Klofrau saatja hooldajale, kohtuasjajuhile Sachaerer Fallbearbeiter või WC-Manager.
      Kinnisvara haldajad on kinnisvara haldajad ja inimesed, kes ronivad hoone ümber ja akna puhastamine on klaasipuhastusvahend. Nende juhataja seisab ja vaatab.

      Kuigi ma jälle Platte tegemist varbaküünte mulle siis tea, miks mõned põlvkonnad enne mind, mina ja minu lapsed tegid ümbersõit üle Saksa lalisema või Sprachkrueppel kirjutada.
      Kuid disainerid olid kunagi disainerid. Kas pole lihtsalt nii kaasaegne. Väike külg pilu.

      Prantslased on juba kaitsnud oma keelt ja ei õpetanud inglise keelt koolides. Samuti ei luba neid asju avalikus keeles kasutada. Ma isiklikult ei anna Anglicismile Saksamaal vähe võimalusi. Aastal ennustanud Graf Lambsdorf Fachkraeftemangel ja ulatus käesoleva Aafrika Olen kunagi tehase hoone teatas siin Hiinas toodetakse seal, Grass Seelik, kus klient vähemalt 1000 Stueck saada tasuta keelekursus suahiili kui allahindlust.

      Nii kaua võite kohtuda Butcheriga nurgal, et kuuma baariga kuuma lihapalli saada.
      Hea nädalavahetus
      wuschel
      (Inglise keel wuscheliks)

      kommentaar


      • ulrich50
        ulrich50 kommenteerides
        Edit kommentaar
        Wuschel, minu 100% heakskiit täielikule kommentaarile.
        Me oleme järk-järgult amerikaniseerunud. See on luuramiseks !!!!!!

      #4
      Peaaegu iga tõugu veiseliha, kui sa neid hästi lahkud, on õpetaja. Ma jätan praed alati vaakumiga pakkides lauale vähemalt 8 nädalat, kuni ma viskan selle grillile. Garanteeritud õrnad praed ja kuivatamine ei toeta serva.

      kommentaar


      • ulrich50
        ulrich50 kommenteerides
        Edit kommentaar
        See on küpsemise perioodiga selline asi. Kõrge hügieenitase on ka pika küpsemisaja eeldus.

        Samuti mängib otsustavat rolli jahutamistemperatuur. Minu jaoks on see vac. Punapeet 5 kraadi juures külmkapis

      #5
      Igaüks nagu tahab, tahab Mario. Christophi küpsuskabinet on ka kena ja atraktiivne tükk. Nagu silmade saamine hästi sobib ja ma usun, et selline kapis toodab rohkem müüki, kuna kliendid saavad näha, kuidas nende liha muutub pakkumiseks. Nagu ta ise ütleb, on kapis natuke väike, kuid saate külmikus juba küpsetada ja valmistada küpsetamise kapis viimast etappi. Niisiis - mulle meeldib kapp. Sobib. Laitmatu.
      Tervitus

      kommentaar


        #6
        Joa, nagu Weber nüüd oma loosungis ütleb, "esitlus müüb". Mis selles mõttes teeb ...

        kommentaar


          #7
          Postitaja Mario Vaata Post
          Peaaegu iga tõugu veiseliha, kui sa neid hästi lahkud, on õpetaja. Ma jätan praed alati vaakumiga pakkides lauale vähemalt 8 nädalat, kuni ma viskan selle grillile. Garanteeritud õrnad praed ja lihtsalt kuivades ruumides kuivades ei esine.
          Täname otsa. Proovige üks must. see on suvel Õnneks nüüd

          kommentaar


            #8
            Sõltuvalt värskusest võib veiseliha pikemas perspektiivis ka vaakuda. 3-6 kuud olin juba sünonüümne.

            kommentaar


            • ulrich50
              ulrich50 kommenteerides
              Edit kommentaar
              Mario.
              koos 3 kuud ma lähen, kuid täielikult kooskõlas mitte 6 kuud.
              Kuna nii palju piimhapet on moodustunud, et lihas ei ole enam isuäratavat maitset.
              Pärast nime 3 kuud on minu naine juba probleem piimhappega.

            #9
            Siin on huvitav panus, kuidas keeleline deformatsioon toimib
            Viimati muutis Fleischbranche.de; 24.11.2017, 22: 32.

            kommentaar


              #10
              Professionaalsete vaakumähiste ja kuiva vanusega kottide tootja Lava soovitab 3-4 nädalat.

              kommentaar


                #11
                tere

                kommentaar


                  #12
                  Tahan teid õnnitleda, teil on nüüd suurepärane vitriin liha jaoks. See näeb väga isuäratav välja. Väga meeldib. Olen suur keskmise suurusega pihvide fänn, ideaalis kuivalt laagerdatud.
                  Viimati muutis Fleischbranche.de; 04.11.2021, 12: 53.

                  kommentaar

                  Laadimine ...
                  X
                  Mine üles