skelbimas

Sutraukti
Nėra skelbimu dar.

Dvi Wilkeso Wurstwareno mirtys

Sutraukti
X
Sutraukti
 
reklaminis
 
  • Filtruoti
  • laikas
  • anzeigen
ištrinti visus
naujų pranešimų

    Dvi Wilkeso Wurstwareno mirtys

    +++ Dvi mirtys dėl Listeria užteršimo Wilkes Fleischwarenfabrik mieste Twistetal, Šiaurės Hesenas

    +++ Wilke iš Twistetal kreipiasi dėl preliminaraus nemokumo

    +++ Policija ieško Wilkes Wurstwaren vadybininko namų +++

    Praėjusią savaitę įvairios žiniasklaidos ir televizijos kompanijos pranešė apie kompaniją „Wilke from Twistetal“. Bendrovė pardavinėjo labai užterštas dešreles, tikriausiai saliamį. Listeria gali būti pavojinga dideliais kiekiais (susilpnėjusiam imunitetui) jauniems žmonėms, nėščioms moterims ir pagyvenusiems žmonėms.

    Wilke dirbo maždaug 200 darbuotojai ir jie tiekė maisto mažmenininkams, valgykloms ir ligoninėms visame pasaulyje. Dabar, uždariusi gamybą ir atšaukusi visus rinkai pateiktus gaminius, bendrovė pateikė prašymą dėl laikinojo bankroto.

    Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 06.10.2019, 18: 02.
    Dabartis - Aptarti - Reklama

    #2
    Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl generalinio direktoriaus Wilkeso Wurstwareno. Įtariama: aplaidus žmogžudystė. Remiantis įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, vadovybė jau seniai žinojo apie listeriją ir pelėsį, kurie yra labai paplitę gamyboje. Nepaisant to, nieko nebuvo padaryta. Rajono Waldeck-Frankenberg veterinarijos įstaiga uždarė įmonę „Wilke Wurstwaren“, esančią Twistetal. Taip pat bendrovės svetainė yra pašalinta iš tinklo.

    Išsamesnė informacija ir darbuotojų pokalbis pateikiami šiame vaizdo įraše: https://www.tagesschau.de/multimedia...eo-605001.html

    Kitas, dabartinis vaizdo įrašas:

    Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 09.10.2019, 18: 58.
    Dabartis - Aptarti - Reklama

    komentaras


      #3
      Tai siaubinga. Aš to visai negirdėjau. Tikrai kenkia visam mėsos pramonės įvaizdžiui
      Higiena yra svarbi mūsų pramonėje

      komentaras


        #4
        Be abejo, jis ryžtasi generaliniam direktoriui.
        O kaip gamybos vadovas, skyrių vadovai ir darbuotojai?
        Jie lygiai taip pat atsakingi už šią kančią, žvilgsnis ir tylėjimas daro jus lygiai taip pat kaltu. Žvelgiant retrospektyviai, tikriausiai visi turėjo nuotrauką ar filmus apie ten esančias sąlygas telefone, bet, matyt, tik savo malonumui.

        komentaras


          #5
          Žinoma, skyriaus vedėjo ir vadovo pareiga būtų atsikratyti nuoskaudų ir užtikrinti higienos saugumą. Aišku. Bet aš esu prieš vienašalius įsitikinimus. Jei kelis kartus einu per įmonę su priežiūros institucijų atstovu ir abu kelis kartus suklupome per skylę grindyse, o priežiūros institucijų atstovas nieko nesako, tai aš palieku skylę grindyse, nebent suprantu aš pats, kad tai turi vykti. Nuotraukos, kurios, mano nuomone, fotografams buvo skelbiamos pelningai, aiškiai rodo, kad pelėsis per dieną neauga, kad vamzdžiai nerūdija per vieną dieną ir kad pelėsiai po užtvankomis nesudaro per vieną dieną. Dėl to visus, dirbusius įmonėje, laikau bailiu akių gaudytoju. - Ar tai mano reikalas? Gali būti, kad dėl lėšų trūkumo generaliniam direktoriui nereikėjo skirti biudžeto renovacijos darbams, tačiau, kita vertus, jei buvo numatytas biudžetas, jis turėjo pinigus išleisti kitur. Taip pat gali būti, kad pinigai, tai yra prielaida, o ne išvada, buvo naudojami priežiūros institucijos atstovams nusiskundimams padengti. Tie, kurie tiekia nuolaidas, susiduria su žiauriu mentalitetu, kuris gali lemti sąlygas gamyklose ne tik „Wilke“, kur reikia atsižvelgti ir į žaliavų kainas, kurios, pasak neseniai pas mane apsilankiusio dešros gamintojo, seniai „per stogą“. Taigi belieka laukti, kas bus iš Wilke. Ir dar kažkas. Kada įvyko mirtys? Tai man vis dar neaišku. Man atrodo, kad senos šukos buvo iškastos siekiant jas įtraukti į naujus įvykius, kad vartotojų mintyse visam laikui būtų slopinamas būtinas poveikis „prieš mėsą ir dešras“. Politiškai galima sakyti, kad Vokietiją, kaip ir jokią kitą pasaulio šalį, žiniasklaida nuolat patiria dėl gyvulininkystės, mėsos ir dešros. Objektyvūs pranešimai atrodo kitaip.
          Paskutinį kartą redagavo wuschel; 11.10.2019, 06: 21.

          komentaras


            #6
            Sveiki wuschel,

            „Foodwatch“ duomenimis, nuo 2014 Wilke buvo ligų ir mirčių.

            Įdomus yra šios dienos pranešimas spaudai: https://news.fleischbranche.de/185-n...eits-seit-2014
            Taip, mėsos pramonė nuolatos klesti. Bet aš manau, kad ji visada tokia buvo, man nieko naujo.
            Taip, taip pat higienos ir standartizuotiems gamybos procesams, taigi ir kontrolės mechanizmams, kurie yra būtini - ypač pramoninėje gamyboje per kelias dienas tai gali greitai baigti (visam laikui) nutraukti verslą, kaip pastebėta „Wilke“ atveju. galite.
            Dabartis - Aptarti - Reklama

            komentaras


              #7
              Ačiū už užuominą Ivaną. Šiame kontekste svarbu žinoti, kas nutiko Listerijos atžvilgiu. Bet kokiu atveju pacituokite: "Pranešimai, kad Hesenoje buvo dvi mirtys, RKI ataskaitoje nepatvirtinti. Neaišku, ar tai yra tolesni atvejai, kurių RKI dar neužfiksavo". Citatos pabaiga. Taigi naujienos ir įvykiai buvo sąmoningai sumaišyti siekiant paskatinti gyventojus. Tokiais atvejais vaidina daug veiksnių. Džiovinimo laipsnis, kambario temperatūra ir kt. Jūs patys tai žinote. Todėl tikslinga tai, ką duoda tyrimas. Bet aš abejoju, ar (šiaurės) Heseno valdžios institucijos nustatys vartotojo pageidaujamus faktus. Tektų valdyti kitos federalinės valstybės komisiją, kuri tyrinėtų visiškai nešališkai. Kalbant apie ligoninių mikrobus, tokius kaip Staphylococcus aureus & Co., ne tik aš jau 20 metų perspėjau, kad nė vienoje Vokietijos ligoninėje nėra mikrobiologų, kurie galėtų greitai ir patikimai analizuoti įvykio atveju, bet kad ligoninės yra paminėtos straipsnyje yra tam tikras svarbus ir teisingas, bet aš manau, kad sveikatos įstaigose, tokiose kaip ligoninės, reabilitacijos klinikos ar senelių namai, mažiau kalti dešrų gaminiai (kurie paprastai kaitinami iki 72 ° C), bet bet kokiu atveju sumaišyti pieno produktai, tokie kaip pudingas ir pan., ir jei mes esame tikri, kad higiena yra pagrindinis prioritetas, kai nusprendžiama gaminti mėsos ir dešros produktus.

              komentaras


              #8
              Sveiki. Ačiū už užuominą, aš perskaičiau šį rytą apie prisiminimo veiksmą.
              Dabartis - Aptarti - Reklama

              komentaras


                #9
                Atsiprašome, bet tai, kas nutiko Vilke, yra gėda visai mėsininkų pramonei.

                Teisingai, kad plaka taip aukštai. Mes, amatininkų įmonės, gauname iš to naudos. Problema ta, kad tokios įmonės maitina visus gyventojus. Mano akimis, politika žlugo. Tokios įmonės turi būti reguliariai ir nuosekliai kontroliuojamos.

                komentaras


                  Manau, kad Wilke'as Wurstas yra ir išlieka tik ledkalnio viršūnė.
                  Matėte dar mažesnių mėsininkų, kurių higiena nebuvo tokia jau bloga kaip Wilke Wurst atvejis,
                  bet kur vis dar nutinka daug „ribinių“ dalykų. Taigi jie ne visada yra geresni už dideles kompanijas.
                  Manau, problema taip pat tenka valdžios institucijoms, nes jos netikrina tinkamai ir tiksliai.
                  Norėdami būti sąžiningi, turite pasakyti, kad jie taip pat turi mažai darbuotojų ir todėl negali tinkamai atlikti šio darbo.

                  Mane labiausiai jaudina tai, kad apie kontrolę paprastai pranešama prieš kelias savaites.
                  Arba mėginiai imami iš pačios įmonės ir siunčiami.
                  Iš esmės abu yra absoliučiai beprotiški, nes operacija gali masiškai manipuliuoti abiem atvejais ir tokiu būdu
                  gali užmaskuoti tikrąsias eksploatavimo sąlygas.
                  Tai reiškia, kad tokios įmonės kaip Wilke Wurst ilgą laiką gali patirti nesėkmes.

                  komentaras


                    Be abejo, amatų sektoriuje taip pat yra juodų avių. Kaip visur. Jei amatininkų verslas - blogiausiu atveju - neveikia higieniškai, žala nėra tokia didelė, lyg ji būtų padaryta mėsos pramonėje. Čia padariniai rimtesni. Tai buvo matyti Wilke byloje. įmonė buvo uždaryta pirmiausia ir daugiau niekada nebebus atidaryta. Mano nuomone, atsakingiems asmenims taip pat turėtų būti suteikta prekyba, pasisakymai, amatininko pažymėjimas ir pan.
                    Tai neveikia, tokiais atvejais yra tik pralaimėtojai.

                    komentaras

                    Kraunasi ...
                    X
                    Eiti į viršų