skelbimas

Sutraukti
Nėra skelbimu dar.

Korona skerdyklose ir mėsos pramonėje

Sutraukti
X
Sutraukti
 
reklaminis
 
  • Filtruoti
  • laikas
  • anzeigen
ištrinti visus
naujų pranešimų

    Korona skerdyklose ir mėsos pramonėje

    Gerbiamasis Pone ar Ponia, brangūs kolegos,

    Šia proga norėčiau pakomentuoti vieną dalyką, kuris šiuo metu yra labai aptariamas televizijos transliuotojų.

    Kalbama apie viruso plitimą mėsos pramonėje ir skerdyklose. Nepriklausomai nuo to, ar jis šiuo metu yra „Tönnies“, „Westfleisch“ ar „Vion“. Neseniai Tönnies diagnozuota daugiau kaip 1.000 XNUMX žmonių, užsikrėtusių vainiku. Virologai kaip galimą priežastį nurodė žemesnę temperatūrą.

    Mano nuomone, viena pagrindinių viruso plitimo priežasčių yra viena stipri oro cirkuliacija, kurį pateikė Oro kondicionavimo ventiliatoriai yra prieinama. Aukštas drėgmės lygis (Aerozolio susidarymas), o tai reiškia, kad virusai gali būti lengvai pernešami ore. Iki šiol tai nebuvo girdėta nei vienoje žinių transliacijoje, nei kaip perdirbėjų / mėsininkų pareiškimas. Kodėl gi ne?

    Higienos netrūksta skerdyklose ar mėsos pramonėje. Tai žino visi, kurie jau ten buvo ar dirbo. Vėl ir vėl minimos netinkamos higienos priemonės, o tai nėra pagrįstas argumentas - mėsos pramonėje mes turime labai aukštus standartus ir beveik niekada neatsimename maisto skandalų / produktų. Tai, kad žiniasklaida „šaudo“ prieš mėsos pramonę, nėra jokia naujiena, todėl jie išsiskiria: „Blogos naujienos yra geros naujienos“. Tai turėtų pamažu baigtis.

    Kokia jūsų nuomonė apie stiprią oro cirkuliaciją ir didelę drėgmę?
    Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 22.06.2020, 04: 11.
    Dabartis - Aptarti - Reklama

    #2
    Kalbant apie dabartinį itin greitą „Tönnies“ platinimą, tai taip pat esu mano įsitikinimas. Jei nuo trečiadienio iki šeštadienio yra daugiau nei 500 naujų infekcijų, nėra jokio kito patikimo paaiškinimo, išskyrus išplitimą per aerozolius.
    Bendras žiniasklaidos barymas ir paniekinimas komentaruose ir socialiniuose tinkluose yra populiarus, tačiau mažai susijęs su tikrove.
    Šiuo metu „Zeit-Online“ vėl yra tai, kas yra mėsos pramonė nesąžiningiems bendradarbiams.
    Nė žodžio apie tai, kad metams bėgant muitinė ir prekybos priežiūros institucija buvo kruopščiai pasirūpinę, kad rangovai per daug nežinotų apie užsienio darbuotojus ir darytų per didelę įtaką. Net negalėjai įvertinti lankomumo. Nežinau, ar to buvo taip griežtai laikomasi kitose pramonės šakose, bet taip yra mėsos pramonėje.
    Dabar įmonės kaltinamos skaidrumo trūkumu.
    Didelius vaikinus tikrai reikia apkaltinti dviem dalykais. 1. Gyvenimo padėtis jiems apskritai buvo per daug abejinga. Čia reikėjo labiau spausti sutarties partnerius.
    2. Siekiant žymiai sumažinti infekcijos riziką, atstumai tarp darbo vietų turėjo būti padidinti. Tai galima padaryti tik sumažinus greitį. Tai tikriausiai buvo padaryta tik nuoširdžiai.
    Bet paskui visada esi protingesnis ir gali kritikuoti pigias vietas. Niekas iš tikrųjų negali įvertinti, kokio spaudimo patiria atsakingi asmenys, kurie patys dar nesiėmė šio vaidmens.
    Slėgis dar ir dėl to, kad didžiųjų mėsos įmonių EBIT yra 1-3 proc. Niekas negali rimtai atsistoti ir kalbėti apie godumą ir išplėštą mentalitetą. Palyginimui, „Mercedes“, „Audi“ ir BMW EBIT yra 10–15 proc.
    „Vion“ pranešė, kad 2019 m. EBIT siekė 36,4 mln. Eurų. Ir tai su 5,1 milijardo apyvarta. Tai tik 0,7% pardavimų !! Kuris iš jūsų vykdytų verslą su 0,7% marža?
    Paskutinį kartą redagavo Jürgen Huber; 21.06.2020, 17: 51.
    liebe Grüße

    Jürgen Huber
    Huber Pasitarkite eK

    Magistro mėsininkas,
    Verslo administravimas d. HDW.
    Staatl. Tinka. Mėsos technikas
    REFA procesas organizatorius
    verslininkas Treneris
    Konsultantas mėsos pramonės

    www.fleischer-beratung.de

    komentaras


      #3
      Žinoma, žiniasklaida yra suinteresuota patys parduoti savo produktus ir paslaugas. Taigi nieko naujo! Vakar ponas Tönniesas padarė svarbų pareiškimą



      ir aš tikiu, kad jis išves įmonę iš krizės. Bendrovei netgi gali būti naudinga krizė, aš to norėčiau, nes jis aistringai siekia ambicijų ir sąžiningumo.
      Pagarbiai
      Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 22.06.2020, 17: 58.

      komentaras


        #4
        Aš taip pat vertinu poną Tönnies, bet Sąžiningumas?
        Turbūt kažką supratote neteisingai.
        Perskaitykite jo biografiją Vikipedijoje ir tada dar kartą pakalbėkime apie sąžiningumą.Jei tokią karjerą nustatysite per keturis dešimtmečius, jums reikia sunkaus darbo, nenugalimos valios, ambicijų ir sėkmės.
        Tačiau sąžiningumas tikrai nėra vienas iš jų su ponu Tönniesu.
        Nepaisant to, linkiu jam viso ko geriausio ir kad jis greitai įveiktų krizę.

        Capi

        komentaras


          #5
          Kapis,
          Ar girdėjote pareiškimą? Jo teigiami dalykai mano požiūriu yra visiškai tikėtini, nes ir aš jau patyriau tokias pačias patirtis. Taigi šiuo klausimu aš visiškai perimu jo pareiškimą.
          Kažkur akivaizdu, kad jis plaunamas visomis priemonėmis. Jo imperija savaime taip neaugo. Bet kokiu atveju jis niekada nieko rimto nepadarė. Tikrai neturiu galvoje mėsos skandalo, kuriame dalyvavo Tönniesas. Šiuo požiūriu, mano darbas yra šiek tiek drąsus.
          Beje, 40% visų vyrų meluoja kiekvieną dieną. Taigi šiuo atžvilgiu tai nebūtų ypač verta paminėti su „Tönnies“.
          liebe Grüße

          Jürgen Huber
          Huber Pasitarkite eK

          Magistro mėsininkas,
          Verslo administravimas d. HDW.
          Staatl. Tinka. Mėsos technikas
          REFA procesas organizatorius
          verslininkas Treneris
          Konsultantas mėsos pramonės

          www.fleischer-beratung.de

          komentaras


            #6
            Įtariu, kad Tönnies koronos atvejis galėtų smarkiai pakeisti Vokietijos mėsos pramonę. Visi apie tai kalba

            komentaras


              #7
              2000 m. Atlikau trumpą bandomąjį darbą mėsos pramonėje. Buvo nemalonu, kad mano nosis labai smarkiai bėgo, gerklėje buvo lygiai tiek pat atsikosėjimų ir sausas kosulys. Bet tai anaiptol nebuvo dėl netinkamų higienos standartų, nes ten jie taip pat buvo aukšti. Užkrėtimo teorija yra sutarimas, tačiau jau seniai paneigta. Tikroji priežastis kyla dėl kelių farmakologijai prieštaraujančių pagrindinių problemų, susijusių su manimi ir kitais žmonėmis, iš kurių ką tik paminėta yra tik viena iš kelių:

              1. Jau būdama dvejų metų sirgau tuberkulioze, kai buvau maitinama beveik vien pramoniniu kūdikių maistu. Tuo metu ji liko neatrasta, buvo nustatyta po penkerių metų pagal rentgeno nuotrauką ir dar po 38 metų pagal kitą rentgeno nuotrauką. Tuo pačiu metu (pasak tėvų) suvalgiau daugybę žalių virtuvinių svogūnų, nedirgindamas akių ar liežuvio.
              _ Ar tuo pačiu metu atsirado didžiulis neapdorotų virtuvinių svogūnų poreikis ir savaiminis plaučių gijimas?

              2. Būdamas 23 metų, netrukus po to, kai tėvai nusipirko mikrobangų krosnelę, mane ištiko nuolatinis gripas, kurio temperatūra buvo 40 ° C, o tai leido valgyti tik šviežius vaisius ir džiūvėsėlius nevemiant. Kai karščiavimas nesumažėjo net po dviejų savaičių, turėjau „skruostą“ nustoti vartoti skystą vaistą, o po trijų dienų karščiavimas nukrito iki 38 ° C.
              _ Tada vėl vartojau vaistus iš nekantrumo, po to karščiavimas vėl greitai pakilo iki 40 ° C ir galiausiai nutraukiau vaistus. Tada karščiavimas visiškai išnyko per 4 dienas. Ar tai buvo sutapimas? kad gijimas prasidėjo tik po to, kai buvo nutrauktas vaistų vartojimas ir kad pakartotinai pavartojus vėl atsinaujinau iki 40 ° C?

              3. Ar sutapimas, kad keli kiti žmonės (kai kuriuos iš jų aš žinau tiesiogiai) patyrė labai panašų pagrindinį patyrimą?

              4. Nemalonus snarglio ir nosies incidentas, kurį minėjau 2000 m. Pradžioje mėsos gabenimo įmonėje, turi istoriją, kuri labai padeda suprasti tikrąsias simptomų priežastis:
              _a. Dvejus metus prieš tūkstantmečio pradžią pradėjau labai domėtis išgyvenimo mityba, kuriai ruošiausi valgydamas tik neparuoštą maistą. Kadangi tai mane fiziškai netoleravo paruošto maisto, gero ar blogo, aš tęsiau išgyvenimo dietą.
              _b. Kadangi ši dieta, kai praktikuojama veganiškai, lemia visišką žalių daržovių nevalgymą ir nevirškinamumą po dienų ar mėnesių, pamažu į savo maistinę mitybą įtraukiau ir (žalią) mėsą (ir kitus žalius gyvūninius maisto produktus). Nes kai to reikia kūnui, jis gali būti suvokiamas kaip skanesnis, nei kada nors galėtų paruošti geriausias 5 žvaigždučių šefas.
              _c. Kai 2000 m. Gegužės mėn. Baigiau išgyvenimo pratimą, naudodamas tik laukinius maisto produktus, ir, nepaisant lieknos kūno masės, numečiau 10 kg, galėjau su malonumu suvalgyti nemažą kiekį neparuoštos mėsos.
              _d. Per šį laiką atsitiktinis pažįstamas mane pakvietė atlikti bandomąjį darbą mėsos gabenimo bendrovės šaltoje parduotuvėje. Bet aš nemaniau, kad dėl išgyvenimo organizmas netoleravo mėsos, pagamintos naudojant koncentruotus pašarus, o tai, žinoma, reiškė, kad buvau greitai paleistas.
              _e. Ar sutapimas, kad nuo to laiko, praėjus kelioms valandoms po koncentruotos pašarinės mėsos (ar žuvies) vartojimo, man visada būdavo erzinantys simptomai? Ar sutapimas, kad žiemą ar būnant apledėjusiuose šaltuose kambariuose jie pasireiškia kaip sunki snukio nosies, gerklės atsikosėjimo ir karvių kosulys, o vasarą (be šalčio) labiau kaip odos ir sąnarių simptomai?
              _f. Ar sutapimas, kad nustojus vartoti koncentruotą pašarų (arba įprastai akvakultūroje gaminamą) maistą, simptomai išnyksta beveik taip pat greitai, kaip atsirado?

              5. Ar sutapimas, kad XIX amžiaus pabaigoje eskimai susirgo plaučių uždegimu, kurį Josephas Hermanas Romigas M · D · išsiuntė atgal į savo kaimus, kur jie atnaujino savo tradicinę mitybą ir greitai vėl valgė?

              6. Ar sutapimas, kad Weston A Price pastebėjo tą patį reiškinį visame primityviame ir atokiose kalnų tautose kaip ir jo kolega Josephas Hermanas Romigas, nors visos Westono stebėtos tautos (priešingai nei eskimai) turėjo nemažą dalį karšto maisto parodyti dietoje?

              7. Vienas mano giminaičių kelis kartus pastebėjo, kad jei jis pats gamina maistą, o ne valgo iš darbdavio kavinės, jo sveikata yra daug geresnė.
              _ Ar sutapimas, kad Getingeno universitete, kur dėstytojai ir studentai dažniausiai valgo universiteto valgykloje, įvyko ligų banga?

              8. Ar sutapimas, kad Amerikos mokslo istorikas prof. Geraldas L · Geisonas savo privačių laboratorijų dienoraščiuose 1995 m. L · Pasteur mirties 100-ųjų metinių proga išleido knygą „Privatus Louis Pasteur mokslas“ ir tai įrodė? s Pasteuro eksperimentų istorija reikšmingais atvejais pasirodė kitaip nei siūlo jo publikacijos?

              9. Ar sutapimas, kad prieš keletą metų Štutgarto aukštasis apygardos teismas ir Karlsrūhės BGH 100 000 eurų prizo proga nusprendė suteikti tymų viruso mokslinius įrodymus, kad tokių įrodymų niekur nėra? (Išaiškinkite virusus)

              Atsižvelgdamas į daugybę šių „sutapimų“, jaučiuosi primenantis viduramžius, kai popiežiaus vyšnia įdiegė savo valdymo sistemą Europoje, naudodama panašius pandemijos scenarijus. Ar dideli finansai ir farmacija bando modifikuoti savo strategijos strategiją?

              Bet kokiu atveju neatsitiktinai šių dviejų būtybių dogmas galima atsekti XIX amžiaus pradžioje (antrasis kolonijinis laikotarpis) ir jos man labai pradėjo byrėti nuo devintojo dešimtmečio vidurio.
              _ Jums nereikia maitinti savęs (kaip įrodė Price) kaip „išprotėjusiu“, kaip aš, kad nepagailėtumėte rimtų sveikatos sutrikimų. Tačiau smarkiai sutrumpėjęs delsos laikas privertė įtarti, kad ne tik todėl, kad dabartinė visos žiniasklaidos ir standartinių politikų inscenizacija tapo šiek tiek tingesnė būdama (ypač farmacijos) lobistų rankose, jie pasirodo daug anksčiau nei su kritiškais gydytojais ir tyrėjais .

              Įdėjo Ivanas Geriau Žiūrėti pranešimus
              Gerbiamasis Pone ar Ponia, brangūs kolegos,

              Šia proga norėčiau pakomentuoti vieną dalyką, kuris šiuo metu yra labai aptariamas televizijos transliuotojų.

              Kalbama apie viruso plitimą mėsos pramonėje ir skerdyklose. Nepriklausomai nuo to, ar jis šiuo metu yra „Tönnies“, „Westfleisch“ ar „Vion“. Neseniai Tönnies diagnozuota daugiau kaip 1.000 XNUMX žmonių, užsikrėtusių vainiku. Virologai kaip galimą priežastį nurodė žemesnę temperatūrą.

              Mano nuomone, viena pagrindinių viruso plitimo priežasčių yra viena stipri oro cirkuliacija, kurį pateikė Oro kondicionavimo ventiliatoriai yra prieinama. Aukštas drėgmės lygis (Aerozolio susidarymas), o tai reiškia, kad virusai gali būti lengvai pernešami ore. Iki šiol tai nebuvo girdėta nei vienoje žinių transliacijoje, nei kaip perdirbėjų / mėsininkų pareiškimas. Kodėl gi ne?

              Higienos netrūksta skerdyklose ar mėsos pramonėje. Tai žino visi, kurie jau ten buvo ar dirbo. Vėl ir vėl minimos netinkamos higienos priemonės, o tai nėra pagrįstas argumentas - mėsos pramonėje mes turime labai aukštus standartus ir beveik niekada neatsimename maisto skandalų / produktų. Tai, kad žiniasklaida „šaudo“ prieš mėsos pramonę, nėra jokia naujiena, todėl jie išsiskiria: „Blogos naujienos yra geros naujienos“. Tai turėtų pamažu baigtis.

              Kokia jūsų nuomonė apie stiprią oro cirkuliaciją ir didelę drėgmę?

              komentaras


                #8
                Surowlis
                Aš nesuprantu.
                Ilgas tekstas, ką tu man sakai?
                Ar jūs taip pat priklausote aliuminio skrybėlių dėvėtojams?
                Aš nieko nesuprantu!

                Capi

                komentaras


                  #9
                  Įdėjo Ožiaragis Žiūrėti pranešimus
                  Surowlis
                  Aš nesuprantu.
                  Ilgas tekstas, ką tu man sakai?
                  Ar jūs taip pat priklausote aliuminio skrybėlių dėvėtojams?
                  Aš nieko nesuprantu!

                  Capi
                  Manau, kad pakankamai aiškiai išreiškiau save visiems, turintiems aiškų, kritišką protą ir remdamasis savo struktūrizuota patirtimi (kurią bet kada galiu pakartoti [patikrinti]) ir tyrimais, padariau išvadą, kad aliuminio skrybėlių nešiotojai yra masės ir (nuo masinės) žiniasklaidos evangelizuotas, ypač nuo šių metų kovo. Jei nesuprantate vieno ar kelių techninių terminų, niekas netrukdo ieškoti jų „Google“. Tame nėra gėdos. Pavyzdžiui, pagal terminą „aliuminio skrybėlių nešiotojas“ aš supratau tik stotį, nes jos nežinojau ir pirmiausia turėjau ištirti, ką tai reiškia.

                  komentaras


                    Tai blogai. Dabar nukentėjo ir kebabų gamintojas bei Wiesenhofas. Man įdomu, kas toliau. Tai nėra malonu

                    komentaras


                      Kyla klausimas, ar mėsos pramonė galės pasinaudoti krize! Bet kokiu atveju reikalingas didesnis oro / cirkuliuojančio oro srautas kartu su virusų filtrais ant ventiliatorių, darbo sutarčių panaikinimas ir geresnė gyvulininkystė. Jei tai darome protingai ir teisingai įgyvendiname, tai gali būti naudinga ilguoju laikotarpiu. Didesnės mėsos kainos atsirado jau seniai.

                      komentaras


                        Šiuo metu norėčiau išdidžiai pažymėti, kad „Deutschlandfunk“ ir televizija „Phönix“ sužinojo apie Jürgeną Huberį per mūsų bendruomenę. Praėjusią savaitę, manau, jis profesionaliai pasirodė pokalbių grupėje:



                        Tokiu būdu į „Deutschlandfunk“:
                        https://ondemand-mp3.dradio.de/file/...3_83852e52.mp3
                        Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 30.06.2020, 11: 19.
                        Dabartis - Aptarti - Reklama

                        komentaras


                          „Tönnies“ dabar reikalauja grąžinti atlyginimus darbuotojams, nes valdžia neišvengiamai uždarė parduotuvę. Ir teisingai, manau. „Lufthansa“ taip pat uždarė valstybė, ji taip pat gavo milijardinę pagalbą. Dabar valdžios institucijos turėtų patikrinti, ar reikia išlaikyti darbo situaciją, ar jie norėtų, kad įmonė palaipsniui būtų likviduota, nes tam tikru metu išlaidos nebėra prieinamos. Taip pat galima teigti, kad gamyba galėjo būti tęsiama naujomis ir griežtomis higienos sąlygomis. Beje, ar nuo to mirė „Tönnie“ darbuotojai? Kažkam žinoma?

                          komentaras


                            Tai taip pat jo teisė.
                            SPD politikas dabar reikalauja „Tönnies“ kalėjimo, kuris yra tvirtas postas.
                            Galima ginčytis dėl darbuotojų apgyvendinimo, kitaip jis tikriausiai padarė viską, kas įmanoma, kad suvaldytų epidemiją.

                            Capi

                            komentaras


                              Šioje 3C stotyje randu gėdingą diskusiją!

                              komentaras


                                Jürgen, šauni išvaizda !!
                                paštas: post@rose-fleischtechnik.de

                                www.rose-fleischtechnik.de

                                komentaras


                                  Sveiki,

                                  Aš ir taip manau. Kompetentingas, faktinis ir gerai paaiškintas. Jūs turėtumėte dažniau tempti prieš kamerą, tada žiniasklaidos profesionalai turės tikrą profesionalą, kuris žino jų dalykus.

                                  komentaras


                                    Sveiki. Ar kas nors sužinojo, ar nuo Tönnie užkrėstų žmonių mirė?

                                    komentaras


                                      „Tönnies“ skerdyklos produktų šiuo metu negalima įsigyti iš „Aldi“ ar „Lidl“
                                      Viskas nuo Danijos karūnos „Aldi“. „Lidl“ - viskas, nuo „Kaufland“ mėsos gaminių

                                      komentaras


                                        Įdėjo kepsnys Žiūrėti pranešimus
                                        Sveiki. Ar kas nors sužinojo, ar nuo Tönnie užkrėstų žmonių mirė?
                                        Tarp 1.500 užsikrėtusiųjų nėra mirčių, tai patvirtino dr. Daugiavaikai „Tönnies“ grupės atstovas:

                                        Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 28.07.2020, 08: 04.
                                        Dabartis - Aptarti - Reklama

                                        komentaras


                                          Kurį laiką nebuvau internete ir todėl atsakau tik dabar.Ačiū už informaciją Ivanas Besseris

                                          komentaras


                                            Iš Vokietijos importuotas kiaulienos kinkinys šiuo metu Kinijoje kelia ažiotažą, esą ji yra užkrėsta vainikinių virusų virusu: https://rp-online.de/panorama/corona...l_aid-54506853
                                            Dabartis - Aptarti - Reklama

                                            komentaras


                                              Kuo skundžiasi kinai? Virusas yra iš ten.

                                              komentaras


                                                Kinai tai daro teisingai. Dėl sunkių užrakinimų ir daugelio priemonių, kurių buvo imtasi pavasarį, virusas buvo beveik išnaikintas. Jei dabar pasitaiko pavienių atvejų, su jais nuolat kovojama taikant vietinius užrakinimus, masinius bandymus ir karantiną. Kai mūsų šalyje virusas atsitraukė, jiems nepavyko jo sunaikinti iki galo. Vietoj to, Juchei ir Trallala buvo leista nuraminti mases. Rezultatas buvo tas, kad daugelis to nesureikšmino, netgi demonstravo ir protestavo prieš priemones. Ir dabar mes turime salotas, viską užlieja virusas, situacija yra daug blogesnė nei pavasarį ir visiškai nekontroliuojama. Mes neturime stebėtis.

                                                Be to, jei virusui pavyks iš Vokietijos skerdyklos į Kiniją nukeliauti šaldymo kamerose, jis taip pat pateks į kiekvieną Vokietijos prekybos centrą. Intensyviai pagalvojus paaiškėja, kad kaukės reikalavimas gali kažkam padėti, tačiau tai net ne panacėjos nuo viruso plitimo pradžia. Remiantis šiomis žiniomis ir dabartine infekcine situacija Vokietijoje, maistą iš tikrųjų reikėtų pirkti tik su apsauginiais drabužiais. Paruošimo metu viskas turėtų būti virinama arba mirkoma alkoholiu kelias minutes ir pakuojama antivirusiniu dezinfekantu. Pagalvokite apie tai kitą kartą, kai būsite prekybos centre.
                                                Paskutinį kartą redagavo Henris rožė; 09.11.2020, 16: 42.
                                                paštas: post@rose-fleischtechnik.de

                                                www.rose-fleischtechnik.de

                                                komentaras


                                                  Kinai, kinai ........
                                                  Skylė žemyn, kaip Kinijoje, pas mus nebūtų įmanoma, juk gyvename demokratinėje valstybėje. Savo draugų rate turėjau 3 „Corona“ atvejus, kai nereikėjo patiems būti karantine. Visiems jiems tai buvo tarsi lengvas gripas. .
                                                  Be abejo, yra ir kitų atvejų.
                                                  Bet mūsų vyriausybė turi verslą, jie turi mus ten, kur nori.
                                                  Mes esame nuplėšti, bet tai mano asmeninė nuomonė.
                                                  Aptarimas to nieko nelemia.
                                                  Mūsų ekonomika veda į skerdimą ir mes sekame kaip lemingai.

                                                  Capi

                                                  komentaras


                                                    Įdėjo Henris rožė Žiūrėti pranešimus
                                                    Kinai tai daro teisingai. Dėl sunkių užrakinimų ir daugelio priemonių, kurių buvo imtasi pavasarį, virusas buvo beveik išnaikintas. Jei dabar pasitaiko pavienių atvejų, su jais nuolat kovojama taikant vietinius užrakinimus, masinius bandymus ir karantiną. Kai mūsų šalyje virusas atsitraukė, jiems nepavyko jo sunaikinti iki galo. Vietoj to, Juchei ir Trallala buvo leista nuraminti mases. Rezultatas buvo tas, kad daugelis to nebežiūrėjo rimtai, netgi demonstravo ir protestavo prieš priemones. Dabar mes turime salotas, viską užlieja virusas, situacija yra daug blogesnė nei pavasarį ir visiškai nekontroliuojama kaip viena keturi galintis pamatyti. Argi mes neturime nustebti. Be to, jei virusui pavyks iš Vokietijos skerdyklos į Kiniją nukeliauti šaldymo pakuotėse, jis taip pat pateks į kiekvieną Vokietijos prekybos centrą. Intensyviai pagalvojus paaiškėja, kad kaukės reikalavimas gali kažkam padėti, tačiau tai net ne panacėjos nuo viruso plitimo pradžia. Remiantis šiomis žiniomis ir dabartine infekcine situacija Vokietijoje, maistą iš tikrųjų reikėtų pirkti tik su apsauginiais drabužiais. Paruošimo metu viskas turėtų būti virinama arba mirkoma alkoholiu kelias minutes ir pakuojama antivirusiniu dezinfekantu. Pagalvokite apie tai kitą kartą, kai būsite prekybos centre.
                                                    Kinai taip pat suprato, kad greitas uždarymas lemia greitą sulaikymą ir tuo pačiu greitą įmonių verslo atnaujinimą. Aš taip pat laikausi nuomonės, kad mūsų reglamentai yra tvarkingi, gal šiek tiek atviresni tobulėjimui čia ir ten, tačiau visada skundimasis nepadeda.

                                                    komentaras

                                                    Kraunasi ...
                                                    X
                                                    Eiti į viršų