skelbimas

Sutraukti
Nėra skelbimu dar.

Inventorius mėsinėje

Sutraukti
X
Sutraukti
 
reklaminis
 
  • Filtruoti
  • laikas
  • anzeigen
ištrinti visus
naujų pranešimų

    Inventorius mėsinėje

    Sveiki, apie save, man dabar 72 metai ir, ačiū Dievui, vėl dirbu mėsinėje turguje (pagaliau mano svajonė)
    Turiu bėdą su inventoriumi, kiek pamenu buvo taip fiksuojama, kai fiksuojamas pardavimo skaitiklis, fiksuojama pardavimo kaina ir šaldytuve mėsa įrašoma supirkimui, kad susidarytų marža ir pelnas arba minusas.Deja, aš šiek tiek iš to išėjau
    reikalas, aš ieškau jau apie 20 metų, bet žinote kaip yra, samdomi tik tie 450 eurų darbuotojai, kurie iš pradžių neturėjo
    Neturi supratimo, deja. Deja, gaila mūsų profesijos. Tikiuosi, kad kas nors gali man atsiųsti žinutę. Dėkoju!
    Linkiu visiems skaitantiems laimingų Naujųjų 2022-ųjų metų, visų pirma sveikatos, o visa kita ateis vieni
    Su gerais linkėjimais
    Horstas mėsos konsultantas.

    #2
    Sveiki, Horstai. Jums taip pat laimingų Naujųjų metų ir pagarbos, kad vėl dirbate mėsinėje, sulaukus 72 metų!

    Nelabai suprantu, ką norite daryti su inventoriumi ir atsargomis iš mėsos prekystalio ar šaldymo sandėlio? Ar domitės inventorizacija ar pelno skaičiavimu ir nustatymu? Ar esi ir buhalterinės apskaitos vedėjas, ar tuo užsiima kas nors kitas?

    komentaras


      #3
      Labas vakaras dizaineriai.
      Dėkoju už jūsų žinutę, niekada nemaniau, kad kas nors susisieks.
      Linkiu jums ir jūsų šeimai geros naujųjų 2022 metų pradžios, ypač geros sveikatos, visa kita pasirūpins savaime.
      Taip pat ačiū, kad davei, seniai negirdėjau.

      Prie esmės: dirbu didelėje įmonėje, kurioje jau du mėnesius dirbu, kaip ir mano žmona.
      Skyriui vadovaujančiam mėsininkui yra tik 24 metai, ir aš jaučiu, kad jis perdegęs.
      Ji turi turėti bent 40 % maržą, žinau, kad galite tai padaryti.

      Aš nesutinku su formuluote, nes esu praktikas, todėl norėčiau paprašyti paskambinti
      O2202 9289503 arba 0173 4898190 Būčiau laimingas.
      Galėčiau tau geriau paaiškinti. Geriausia būtų rytoj nuo 11 val. arba trečiadienį nuo 10.3 val.

      Būčiau laimingas, jei tai pavyktų.

      Pagarbiai,
      Horst





      komentaras


        #4
        Sveiki visi,

        Šios temos gali būti naudingos:

        Apžvalga

        Atsargos, marža ir pelnas mėsinėje

        Teisingai apskaičiuokite personalą

        Tikiuosi, kad tai padės.
        Dabartis - Aptarti - Reklama

        komentaras


          #5
          Sveiki Horst,

          Linksmų Naujųjų metų ir nuo manęs.


          taip vis dar yra.
          Žaliavos ir tarpinės prekės vertinamos pirkimo kainomis. Jei yra sąnaudų objekto skaičiavimai, pavyzdžiui, pagrindinė mėsos ar žievės emulsija gali būti vertinama pagal apskaičiuotą kainą. Gatavi gaminiai vertinami grynosiomis pardavimo kainomis. Jei yra kelios prekės pardavimo kainos, priimama mažiausia pardavimo kaina.
          liebe Grüße

          Jürgen Huber
          Huber Pasitarkite eK

          Magistro mėsininkas,
          Verslo administravimas d. HDW.
          Staatl. Tinka. Mėsos technikas
          REFA procesas organizatorius
          verslininkas Treneris
          Konsultantas mėsos pramonės

          www.fleischer-beratung.de

          komentaras

          Kraunasi ...
          X
          Eiti į viršų