skelbimas

Sutraukti
Nėra skelbimu dar.

Sausas amžiaus jautiena

Sutraukti
X
Sutraukti
 
reklaminis
 
  • Filtruoti
  • laikas
  • anzeigen
ištrinti visus
naujų pranešimų

    Sausas amžiaus jautiena

    Nauja Sausas amžiaus jautiena skaitiklis su mumis jau gavo bisschl nedidelis, bet kitaip jis yra labai tipiškas ne manote?

    #2
    Visi kalba staiga, nors nuo 2-3 metų vyksta tendencija, apie "Dryaged" ir "Wetaged" jautieną, tačiau jūs jau turėjo prieš dešimtmečius. Tai nauja, puiki rinkodaros koncepcija, nieko daugiau, tik senoji skrybėlė. Galbūt turėtume galvoti apie tai, ar galime skirtingai rinktis tam tikras kiaulienos rūšis ar net desas. Tai tik laiko klausimas.
    Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 04.08.2017, 15: 05.

    komentaras


      #3
      Jūs esate gana dizaineris. Viskas senas Huete. Aš netgi sakau, kad riebiai supakuota, pernelyg alkanas kepta jautiena buvo daug geresnė, lengviau nei sausa. Kur mes jau esame šiuo klausimu. Vokiečiai, ir aš vis dar skaičiuoju save, labiau linkę už kitų tautų papročius, Gebraeuche ir visų pirma pripažinti jų kalbą. Visiškai savanoriškai. Tai tikrai yra reiškinys, kurį galima rasti tik Vokietijoje. Įdėkite vokiečių į afrikietišką namelį. Jokiu metu svahili gali nešioti drabužių ir šokti kala. Dėl šios priežasties ji taip pat yra gana sustiprinta iki Anglifizierung. Devalvacija taip pat vadinama naujojo vokiško arba denglicho. Tai, kaip sausas amžius tampa sausas. Paprastas daržovių mišinys paverčia skonį ir visi yra tokie ekstāzūs kaip Kojak.

      Vikipedija žino pranešti apie šalutinį angliškos kilmės žodžių Citata: Gruodžio 2014 europarlamentaras Alexander Graf Lambsdorff vadinamas (Pastaba:. FDP), kad priedas prie vokiečių, anglų kalba, kaip administracinis, o vėliau kaip oficiali kalba Vokietijoje į kvalifikuotų imigrantų sąlygomis pagerinti, kad išvengti Fachkraeftemangel ir palengvinti investicijų [18]. [19] po vieną atstovą, atsižvelgiant į YouGov apklausa pritartų 59 proc vokiečiai, kai anglų kalbos visoje Europos Sąjungoje būtų įgyja oficialią kalbą statusą. [20] citata pabaigos. Interviu nedalyvavau. Jų sėkmė.
      Stipriausias augimas ir jūs galite pasakyti sau, jei skaitote skelbimus, reklamuojate anglikizmus. Kur mes vėl su sausa brandinta jautiena. Vokietija atsiranda, sakė tas, kuris tuomet buvo pasuktas medinės mėsmalės. Bet aš manau, kad jis teisus.

      Tada Vikipedijoje pateikiami pavyzdžiai pagal tą patį raktinį žodį.
      Kai aš skaitau "Key Account Manager" kaip išskirtinio paskyros valdytojo vardą, mano pirštai sukasi. Grįždami nuvykdami, jie eina į "Klofrau" turto valdytoją arba "Caseworker" ar "tualeto valdytojo" tvarkytojo atvejo vadybininką.
      Turto valdytojai yra turto valdytojai ir žmonės, kurie lipa aplink pastatą ir išvalyti langus yra stiklo valytojai. Jų vadovas stovi ir žiūri.

      Nors aš vėl Platte ateina nagai man tada mintis, kodėl kelios kartos, prieš mane, aš ir mano vaikai, padarytą apvažiavimas per vokiečių išplepėti arba Sprachkrueppel rašyti.
      Tačiau praeityje dizainerius taip pat vadino dizaineriais. Negerai taip šiuolaikiška. Mažas šoninis smūgis.

      Prancūzai jau apsaugotas jų kalbą ir mokyti mokyklose nėra angliškos kilmės žodžių. Jie neleidžia šių dalykų naudoti viešai. Aš asmeniškai duodu anglikizmus Vokietijoje mažai tikimybe. Į pranašavo Graf Lambsdorf Fachkraeftemangel ir šios Afrikos aš kada nors buvo gamyklos pastatas čia paskelbė Kinijoje ten pagamintas, žolė sijonas, kai klientas iš 1000 Stueck minimalus gauti nemokamą kalbos kursus svahili kaip nuolaida aprėptį.

      Taip ilgai, galbūt jūs susitiksite Mėsininkų kampe, norėdami įveikti "Hotbar" mėsą.
      Laimingas savaitgalis
      wuschel
      (Anglų kalba wuschel)

      komentaras


      • ulrich50
        ulrich50 Komentuodamas
        Redaguoti komentarą
        Wuschel, mano 100% pritarimas visam komentarui.
        Mes pamažu tampame amerikietiški. Tai šnipinėjimui !!!!!!

      #4
      Beveik kiekviena jautienos veislė, kai paliekama gerai subrandinti, saldainio pasiūlymą. Aš visada palieku kepsnius vakuuminėje pakuotėje mažiausiai 8 savaičių, kol aš jį išmesiu į grotelę. Garantuoja kremo kepsnius ir džiovina kraštą dėl sausos sandėliavimo.

      komentaras


      • ulrich50
        ulrich50 Komentuodamas
        Redaguoti komentarą
        Tai toks dalykas su nokinimo periodu. Aukštas higienos lygis taip pat yra būtina sąlyga ilgam brandinimo laikotarpiui.

        Lemiamą vaidmenį vaidina ir aušinimo temperatūra. Man tai vakuumas. Burokėliai 5 laipsnių temperatūroje šaldytuve

      #5
      Visi, kurie nori, nori Mario. Taip pat Kristoforo brandos kabinetas yra gražus, patrauklus kūrinys. Kadangi akių gaudymas puikiai tinka, manau, kad tokiu kabinetu galima pagaminti daugiau pardavimų, nes vartotojai gali sužinoti, kaip jų mėsa tampa konkurencine. Kaip jis sako pats, spintelė yra šiek tiek maža, bet jūs galite iš anksto brandinti šaldytuve ir padaryti galutinį etapą brandinimo kabinetas. Taigi - man patinka spinta. Tinka. Nepriekaištinga.
      Sveikinimas

      komentaras


        #6
        Joa, kaip dabar sako Weberis savo šūkyje „parduoda“. Šia prasme, kas tai daro ...

        komentaras


          #7
          Įdėjo Mario Žiūrėti pranešimus
          Beveik kiekviena jautienos veislė, kai paliekama gerai subrandinti, saldainio pasiūlymą. Aš visada palieku kepsnius vakuuminėje pakuotėje mažiausiai 8 savaičių, kol aš jį išmesiu į grotelę. Garantuojamas konkursas steiks ir tiesiog Dėl sausos sandėliavimo dangtis krašte nėra.
          Ačiū už galiuko. Pabandykite vieną turi. tai vasara Laimei dabar

          komentaras


            #8
            Priklausomai nuo šviežumo, jautiena gali būti supakuota ilgiau. Aš taip pat turėjau 3-6 mėnesius.

            komentaras


            • ulrich50
              ulrich50 Komentuodamas
              Redaguoti komentarą
              Mario.
              su 3 mėnesius aš einu, bet visiškai atitinka ne 6 mėnesius.
              Kadangi susidarė tiek pieno rūgšties, kad mėsa neturi daugiau skonio.
              Po 3 mėnesių žmona jau turi problemų su pieno rūgštimi.

            #9
            Čia yra įdomus indėlis, kaip veikia kalbos deformacija
            Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 24.11.2017, 22: 32.

            komentaras


              Profesionalių vakuuminių sandariklių ir sauso amžiaus maišelių gamintoja „Lava“ rekomenduoja 3-4 savaites.

              komentaras


                labas kartu

                komentaras


                  Noriu jus pasveikinti, dabar turite puikią mėsos vitriną. Tai atrodo labai apetitiškai. Labai patinka. Esu didelė vidutinio dydžio kepsnių, idealiai tinka džiovintų, gerbėja.
                  Paskutinį kartą redagavo Fleischbranche.de; 04.11.2021, 12: 53.

                  komentaras

                  Kraunasi ...
                  X
                  Eiti į viršų